Oferta pracy

Młodszy programista .NET

Qualent Sp.zo.o Sp.k

  • Zawrat 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Zawrat 25

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • .NET

  • .NET Core

  • ASP.NET MVC

  • SQL

O projekcie

Qualent jest firmą z bogatym doświadczeniem z zakresu doradztwa biznesowego związanego z wykorzystaniem technologii informatycznych oraz tworzenia oprogramowania "szytego na miarę" dla dużych przedsiębiorstw. Oferujemy usługi związane z tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania, integracją i dostosowywaniem rozwiązań istniejących w przedsiębiorstwie, a także audytu jakości i konsultacji z zakresu poprawy wydajności i bezpieczeństwa. Realizujemy projekty dla dużych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych (głównie Skandynawia).

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania w technologii ASP.NET MVC, C#

  • Utrzymanie oraz rozwój kodu

  • Dokumentowanie oraz optymalizowanie kodu

  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych oraz w analizie wymagań

  • Ścisła współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów

Nasze wymagania

  • C#

  • MVC

  • NET Framework, (nice to have .NET Core)

  • WebApi, WCF (SOAP, REST)

  • HTML, CSS, JavaScript (nice to have Angular)

  • JSON, XML

  • ORM (EntityFramework)

  • TSQL (CRUD, procedures, database creation)

  • SVN/Gi

  • WinForms

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne