Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista .NET

ControlExpert Polska Sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Postępu 18B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, rozwój aplikacji z branży ubezpieczeń komunikacyjnych

  • Integracja z systemami zewnętrznymi

  • Implementacja logiki biznesowej w oparciu o specyfikę branży

  • Pisanie testów jednostkowych

  • Uczestnictwo w codziennych spotkaniach zespołu

Nasze wymagania

  • Dobrą znajomość T-SQL oraz zagadnień bazodanowych (MS SQL)

  • Dobrą znajomość platformy .NET ,.NET Core, C#

  • Doświadczenie z narzędziami Jenkins, JIRA, Confluence, GIT, GitLab

  • Umiejętność samodzielnego i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Zdolność do szybkiego uczenia się

  • Mile widziane:

  • Doświadczenie w pisaniu aplikacji webowych z wykorzystaniem ASP.NET MVC, HTML5, CSS, JavaScript, React, Ajax, SignalR

  • Doświadczenie w tworzeniu webservice’ów w REST i SOAP, Swagger UI

To oferujemy

  • Wsparcie we wdrożeniu dla początkujących programistów oraz studentów

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Długoterminową współpracę w formie UoP lub B2B

  • Wynagrodzenie zależne od zdobytego doświadczenia oraz umiejętności

  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej oraz luźną i niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Rozwój wiedzy i kompetencji

  • Pracę z doświadczonym zespołem w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

  • Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

Firma ControlExpert rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku i do dziś jest wiodącym dostawcą usług cyfryzacji danych w branży ubezpieczeniowej, leasingowej oraz motoryzacyjnej. Proces likwidacji szkód komunikacyjnych jest wspierany głównie przez aplikację EasyClaim. Dział IT tworzy aplikacje na potrzeby wewnętrzne, rozwiązania integracyjne z zewnętrznymi podmiotami oraz aplikacje wykorzystywane przez naszych kontrahentów. Na przestrzeni lat wiedza naszych ekspertów została usystematyzowana w bazach danych i uzupełniona informacjami od producentów pojazdów. Jedyne w swoim rodzaju połączenie wiedzy z branż IT i ekspertów motoryzacyjnych stało się naszą receptą na sukces! Każdy z etapów likwidacji szkody (weryfikacja kosztorysów i faktur) jest w pełni zautomatyzowany. Weryfikujemy około 8 milionów szkód komunikacyjnych w ciągu roku. Pracuje dla nas  ponad 700 osób w 18 państwach. Produkty, które oferujemy odpowiadają na potrzeby i spełniają oczekiwania naszych klientów. Naszymi usługobiorcami są znane towarzystwa ubezpieczeniowe, firmy leasingowe, warsztaty i producenci z branży motoryzacyjnej. Jeżeli jesteś zainteresowany możesz stać się częścią naszego międzynarodowego zespołu!