Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista ORACLE

SOFTLOG Sp. z o.o. Sp.k.

  • Mydlana 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Mydlana 1

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle

  • C++

  • C#

  • Java

  • SQL

  • PL/SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • udział w pełnym cyklu wytwarzania oprogramowania klasy WMS,

  • projektowanie i budowa nowych funkcjonalności,

  • tworzenie przypadków testowych,

  • utrzymywanie dokumentacji projektowej,

  • wsparcie techniczne dla działów wdrożeń i hotline.

Nasze wymagania

  • umiejętność programowania,

  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL,

  • znajomość jednego z języków programowania (C++, C#, Java, PL/SQL),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,

  • wysoka jakość tworzonego kodu,

  • zdolność analitycznego myślenia.

To oferujemy

  • możliwość realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów w międzynarodowym środowisku,

  • pracę z najnowocześniejszymi automatycznymi systemami transportu i składowania,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • liczne benefity.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • branżowe czasopisma

  • dofinansowanie do okularów

  • bonusy roczne

  • prezenty świąteczne

  • karty Lunch Pass

Firma SOFTLOG Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą we Wrocławiu to zespół specjalistów i inżynierów, który już od 15 lat realizuje projekty informatyczne oparte na najnowocześniejszych technologiach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy KNAPP AG, światowego dostawcy automatyki magazynowej. Projektujmy i rozwijamy systemy zarządzania do zautomatyzowanych centrów logistycznych działających na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy