Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista PHP/Analityk

Via MedicaO firmie

  • Świętokrzyska 73, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Via Medica

Świętokrzyska 73

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • SQL

  • PostgreSQL

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za tworzenie nowoczesnych, praktycznych produktów informatycznych oraz prawidłowe ich funkcjonowanie zarówno na potrzeby naszych klientów z branży medycznej, jak i potrzeby wewnętrzne naszej firmy.

Nasze wymagania

  • Znajomość PHP oraz dodatkowe narzędzia i biblioteki

  • Bazy danych Postgres

  • Język SQL w zakresie tworzenia zapytań i widoków

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej od 30 lat pozycji na rynku

  • Możliwość tworzenia innowacyjnych projektów informatycznych z dziedziny medycyny

  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Karty Multisport