Młodszy Programista PHP

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 18.10.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 17.11.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LENA SOFTWARE sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska

    • Czynny udział w projektowaniu i analizie nowych systemów
    • Tworzenie oprogramowania na potrzeby istniejących oraz nowych aplikacji
    • Bieżącą obsługę tworzonych systemów
    • Tworzenie dokumentacji

    Wymagania

    • Dobra umiejętność programowania PHP
    • Praktyczna znajomość programowania obiektowego PHP
    • Znajomość języka SQL
    • Bardzo dobra znajomość Javascript, HTML, DHTML, CSS
    • Znajomość SVN lub GIT
    • Ogólne pojęcie o funkcjonowaniu WebServices, (protokoły SOAP lub REST)

    Oferta

    • Praca przy interesujących projektach umożliwiających rozwój i gromadzenie doświadczenia
    • Stała praca oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
    • Doskonała atmosferę pracy
    • Opieka medyczna dla pracownika

    Pamiętaj o udzieleniuj zgodzy na przetwarzanie danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym CV przez Lena Software sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Blacharskiej 2, 61-006 Poznań dla celów procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Lena Software Sp. z o.o.. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie, jednak cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed wycofaniem przez Ciebie zgody. Lena Software nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w przypadku przetwarzania danych w procesie rekrutacji. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych określa Polityka prywatności.”.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.