Oferta pracy

Młodszy Programista PHP

PROFI CREDIT POLSKA S.A.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Obecnie Spółka poszukuje:

Job profile czyli twoje zadania:

  • Wdrażanie nowych rozwiązań,
  • Tworzenie nowych i rozwój istniejących funkcjonalności, integracji, modułów i optymalizacja mechanizmów platformy wewnętrznej oraz aplikacji mobilnej,
  • Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji wdrażanych rozwiązań
  • Współpraca z doświadczonymi Developerami.

Requirements czyli aplikuj, jeśli możesz nam zaoferować:

  • Znajomość podstaw PHP 7,
  • Znajomość podstaw baz MySQL, MSSQL,
  • Podstawowa wiedza html i css,
  • Otwartość na nowe technologie,
  • Umiejętność działania w zespole i dobrą organizację pracy,
  • Terminowość, dokładność i własną inicjatywę,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zapoznawanie się z dokumentacją techniczną;

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość narzędzi i technologii: GIT, Jira, Confluence, Docker,
  • Znajomość frameworka Symfony.

Essentials czyli to co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • Klarowny system wynagradzania: podstawa + premia kwartalna,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej Spółce finansowej,
  • Pakiet benefitów : częściowa praca zdalna i elastyczne godziny pracy, karta sportowa, dodatkowe dni urlopu, korzystne warunki prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do wakacji, dnia dziecka i świąt, zajęcia językowe w trakcie pracy,
  • Udział w ambitnych, międzynarodowych projektach IT i współtworzenie nowatorskich narzędzi,
  • Wdrożenie i niezbędne wsparcie,
  • Profesjonalne narzędzia pracy, notebook, stanowisko multiekranowe, profesjonalne IDE.
  • Fachowe szkolenia zgodne z Twoim profilem zawodowym,
Każda aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych kandydata.

Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez PROFI CREDIT Polska S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Browarna 2.”

Ogłoszenie archiwalne