Młodszy Programista PHP w dziale Serwis

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-02
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2019-09-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    PHP/01/2019

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

    • projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji wspierających procesy biznesowe
    • przygotowanie dokumentacji kodu oraz dokumentacji dla użytkownika
    • analizę wymagań biznesowych

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego
    • wykształcenie minimum średnie
    • znajomość technologii HTML oraz CSS w stopniu przynajmniej dobrym
    • znajomość języka SQL w stopniu przynajmniej dobrym
    • znajomość języka PHP w stopniu przynajmniej dobrym
    • znajomość języka Javascript w stopniu przynajmniej dobrym
    • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • kreatywność
    • umiejętność pracy w stresie
    • umiejętność pracy w zespole

    Mile widziane:

    • praktyczna znajomość frameworka Symfony
    • praktyczna znajomość środowiska GIT
    • doświadczenie w optymalizacji zapytań SQL oraz kodu PHP
    • doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu wysoko wydajnych aplikacji

    Oferujemy:

    • interesujące zadania
    • program sportowy
    • uczestnictwo w ciekawych międzynarodowych projektach
    • pracę w zgranym i kreatywnym zespole
    • ubezpieczenie na życie
    • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
    • możliwości rozwoju zawodowego
    • pracę w międzynarodowej korporacji
    Nasze benefity:

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Diebold Nixdorf Sp. z o. o. z siedzibą w  Warszawie (02-305) przy ul.  Aleje Jerozolimskie 142B, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000019858; (dalej jako: „Spółka”).