Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista PHP

Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, NetgrafO firmie

  • Trawiasta 58, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa eSprzedaż Łukasz Sadłowski, Netgraf

Trawiasta 58

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MVC

  • jQuery

  • Symfony

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój istniejącego oprogramowania

  • Tworzenie nowych mikroserwisów opartych o Symfony i API Platform

  • Tworzenie integracji z usługami zewnętrznych firm

Nasze wymagania

  • Podstawowej znajomości poleceń w systemie Linux

  • Znajomość PHP

  • Znajomości wzorca MVC

  • Znajomości relacyjnych baz danych

  • Podstawowej znajomości JavaScript(jQuery)

  • Podstawowej znajomości frameworka Symfony

  • Mile widziana znajomość API Platform, Umiejętność pracy z legacy code

  • Umiejętności korzystania z systemu kontroli wersji GIT

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Rozwój i podnoszenie umiejętności w grupie programistów z dużym doświadczeniem

  • Możliwość pracy dla osób spoza Warszawy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów i projektów

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pracę w młodym zespole

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

Grupa eSprzedaż powstała z myślą o sprzedawcach internetowych oraz aukcyjnych. Nasza oferta jest również skierowana do fizycznych sprzedawców, którzy chcą trafić ze swoim asortymentem do klientów w internecie. W naszej ofercie znajdują się usługi oraz narzędzia kompleksowo uzupełniające i wspierające sprzedaż online.

Grupa eSprzedaż, jest firmą współpracującą ze sprzedawcami, jak i dużymi firmami, która oferuje gotowe i indywidualne rozwiązania.

W skład grupy wchodzą:

Netgraf, agencja interaktywna zajmująca się indywidualnymi klientami

Sellingo, oprogramowanie sklepu internetowego.

Sellasist, oprogramowanie przeznaczone do wielokanałowej sprzedaży

Przewiń do profilu firmy