Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista PLC

FFT PRODUKTIONSSYSTEME POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za wdrożenie w odniesieniu do konstrukcji oprogramowania,

  • Odpowiedzialność w zakresie terminów,

  • Odpowiedzialność techniczna,

  • Ustalenia techniczne, wdrożenie i kontrola zgodnie z wytycznymi klienta i wewnętrznymi,

  • Sporządzenie koncepcji i kontrola wykonalności,

  • Konstrukcja oprogramowania zgodnie z wytycznymi klienta i wewnętrznymi,

  • Wsparcie przy produkcji i optymalizacja urządzeń,

  • Wirtualne i rzeczywiste uruchomienie urządzeń,

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej,

  • Planowanie i wsparcie w planowaniu wykładni techniki bezpieczeństwa w połączeniu z sifa (specjalistą ds. Bezpieczeństwa).

  • Organizacja definitywnego przekazywania informacji dot. Konstrukcji oprogramowania/ uruchomienia ap do kierownictwa projektu i zespołu projektowego,

  • Wsparcie w zakresie zarządzania zmianami (opracowanie techniczne),

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) na kierunku Automatyka i Robotyka, Elektryka, Mechatronika lub pokrewne- posiadana wiedza teoretyczna z zakresu programowania sterowników przemysłowych,

  • Podstawowa umiejętność programowania (C/C++/oraz pokrewne),

  • Gotowość do wyjazdów w ramach projektów w kraju i za granicą,

  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i komunikatywność,

  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilną pracę na umowie o pracę,

  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju z ponadprzeciętne do niej wynagrodzeniem,

  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, potwierdzonych właściwymi certyfikatami,

  • Realizujemy innowacyjne projekty dla klientów z całego świata z branży motoryzacyjnej i nie tylko - jako generalny wykonawca pracujemy bezpośrednio z oems (vw, bmw, daimler, etc.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

FFT PRODUKTIONSSYSTEME POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma FFT Produktionssysteme, światowy lider w branży Automotive, dostawca zautomatyzowanych linii technologicznych, zatrudniający na całym świecie ponad 2700 pracowników, poszukuje aktualnie do naszej siedziby w Katowicach kandydata/kandydatkę na stanowisko: Młodszy Programista PLC.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wykorzystując formularz aplikacyjny.