Oferta pracy

Młodszy Programista

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB AkademiaO firmie

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia

Aleja Niepodległości 2

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • Laravel

  • SQL

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

Mile widziane

  • Angular

  • Vue.js

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za cały cykl życia aplikacji - od tworzenia rozwiązań do jej utrzymania produkcyjnego,

  • analiza wymagań funkcjonalnych, technicznych oraz integracyjnych,

  • przygotowywanie projektów technicznych rozwiązań,

  • odpowiedzialność za dokumentację techniczną wymaganą w projekcie,

  • odpowiedzialność za jakość aplikacji w tym testy jednostkowe i integracyjne oraz wsparcie procesu testerów manualnych,

  • praca w ramach zespołu Scrum.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • umiejętności programowania w języku PHP,

  • praktyczna znajomość Laravel, Lumen, REST API, standardu JSON, XML,

  • doświadczenie w korzystaniu z baz SQL,

  • znajomość framework’ów front-endowych (Angular, Vue),

  • doświadczenie w pracy z technologiami takimi jak HTML, CSS, JavaScript,

  • dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • znajomość dobrych praktyk programistycznych,

  • znajomość dużych systemów portalowych,

  • znajomość platformy JIRA i rozwiązań NoSql.

  • praktyczna znajomość narzędzi obsługi logów (np. Graylog).

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 20

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy,

  • dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa,

  • możliwość skorzystania z pakietu pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie),

  • Indywidualny plan rozwoju, szkolenia, możliwość podjęcia studiów podyplomowych na preferencyjnych warunkach

  • dodatkowe dni wolne w roku,

  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.

To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Przewiń do profilu firmy