Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy programista / programistka Mobile

BIM ALLY sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Żurawia 71

Dojlidy

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc kierownikowi we wszystkich aspektach projektowania i kodowania oprogramowania.

  • Uczestnictwo i udział w spotkaniach rozwojowych firmy.

  • Nauka bazy kodu i doskonalenie umiejętności kodowania.

  • Pisanie i utrzymywanie kodu.

  • Praca nad poprawkami drobnych błędów.

  • Monitorowanie wydajności technicznej systemów wewnętrznych.

  • Zbieranie informacji o funkcjonalności programu.

  • Pisanie raportów.

  • Prowadzenie testów rozwojowych.

Nasze wymagania

  • Podstawowe doświadczenie programistyczne.

  • Możliwość szybkiego uczenia się nowego oprogramowania i technologii.

  • Umiejętność wykonywania poleceń i pracy w środowisku zespołowym.

  • Zorientowany na szczegóły.

  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu oprogramowania Java/Python/C#/JavaScript

  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (Android).

  • Mile widziane doświadcz tworzenia aplikacji mobilnych korzystających z RESTful API.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z bazą danych (dowolną).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży.

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Atrakcyjny system wynagradzania.

  • Kursy językowe.

  • Elastyczny czas i miejsce pracy – możliwość pracy zdalnej lub w biurze mieszczącym się w Białostockim Parku Technologicznym.

O nas

BIM ALLY to młoda firma, której celem jest wsparcie producentów materiałów budowlanych przy budowie nowego kanału sprzedaży poprzez architektów. Nasz zespół już po roku działalności liczy niemal 20 osób, które scalają wiedzę, pasję i doświadczenie do architektury, programowania oraz marketingu. Dzięki temu połączeniu dostarczamy knowhow i wdrażamy rozwiązania BIM klientom nie tylko w Polsce, ale także w Europie i na Świecie.