Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista Python

ETISOFT SMART SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Do wzmocnienia Działu Automatyki i Robotyki poszukujemy osoby na stanowisko: MŁODSZY PROGRAMISTA PYTHON która byłaby zaangażowana w:

- realizację projektów dot. systemów wizji przemysłowej z zakresu IT,

- tworzenie skryptów do analizy dużych zbiorów danych,

- współtworzenie prototypów systemów mających na celu poszerzenie portfolio produktowe firmy,

- tworzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • znajomość Python w stopniu średniozaawansowanym,

  • znajomość systemu operacyjnego Linux,

  • student lub absolwent kierunków automatyki, robotyki, informatyki lub pokrewnych,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • sumienności i umiejętności analitycznego myślenia.

Mile widziane

  • znajomość C++,

  • zainteresowanie i/lub znajomość zagadnień związanych z wizją maszynową,

  • znajomość podstaw statystyki w praktyce.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji,

  • możliwość wdrożenia swoich rozwiązań w fabrykach najbardziej renomowanych producentów na świecie,

  • możliwość zdobywania doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • kartę MULTISPORT,

  • ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • wydarzenia i wycieczki integracyjne,

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • możliwość otrzymania premii za wykonane zadania,

  • aktywnie działające zespoły sportowe,

  • brak dress code’u,

  • elastyczny czas pracy,

  • naukę języków obcych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

ETISOFT SMART SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Etisoft Smart Solutions, działająca w ramach grupy Etisoft tworzy inteligentne systemy dla przemysłu. Firma skupia się na opracowywaniu rozwiązań z dziedziny automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych opartych o zintegrowane systemy klasy MES, roboty AGV i AMR własnej konstrukcji oraz inteligentne systemy wizyjne. Bazując na bogatym doświadczeniu grupy Etisoft oraz kierując się innowacyjnością, Etisoft Smart Solutions wdraża do przemysłu kompletne rozwiązania oparte o najnowsze technologie z zakresu automatyki, mechaniki, elektroniki oraz informatyki. Wybrane rozwiązania wdraża się we własnych fabrykach, tworząc centra referencyjne oraz u klientów grupy Etisoft.

Praca w firmie to szansa na zmierzenie się z nietypowymi wyzwaniami, interdyscyplinarnymi zadaniami i możliwość rozwoju nowych umiejętności oraz radość z zabawy najnowszymi urządzeniami technologicznymi i robotami mobilnymi.

Przewiń do profilu firmy

Dział Automatyki i Robotyki, funkcjonujący w ramach Etisoft Smart Solutions, specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu kompletnych rozwiązań z zakresu automatyki i robotyki ze szczególnym udziałem technologii takich jak widzenie maszynowe i RFID. Realizujemy projekty o charakterze interdyscyplinarnym, które swoim zakresem obejmują układy sterowania,

wykorzystanie manipulatorów, systemy wizyjne 2D, 3D oraz towarzyszące im systemy IT.

Poszukujemy osób doświadczonych. Jeśli jednak Twoje umiejętności nie spełniają powyższych kryteriów, ale masz zapał i energię, żeby rozwijać się w tym obszarze – nie wahaj się i aplikuj do nas. Przekonaj nas, że jesteś osobą z potencjałem, a pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w tej dziedzinie.

W związku z podejmowanymi przez Spółkę działaniami zmierzającymi do zachowania równości szans i niedyskryminacji we wszystkich obszarach, w tym m. in. dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasadę równości szans kobiet i mężczyzn wskazujemy, że niniejsza oferta pracy skierowana jest do wszystkich osób bez względu na płeć, stopień niepełnosprawności fizycznej, itp. oraz zachęcamy do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby.

Misją Etisoft Smart Solutions jest automatyzacja procesów produkcyjnych oraz logistycznych. Firma rozwija i wdraża własne produkty – roboty AGV/AMR, systemy wizyjne oraz systemy klasy MES.”

CV PROSIMY PRZESYŁAĆ ZA POMOCĄ FORMULARZA UMIESZCZONEGO POD OGŁOSZENIEM.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.