Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista Python/.NET - Junior Python/.NET Developer

TRIMAR SYSTEMY PARKINGOWE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

Jeżeli Python i .NET nie są Ci obce, zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy i chcesz rozwijać swoje umiejętności, to być może poszukujemy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

1. Tworzenie i rozwijanie aplikacji kontroli dostępu oraz webowych,

2. Analiza techniczna projektu w oparciu o dostarczoną specyfikację biznesową,

3. Projektowanie i rozwijanie warstwy prezentacji, logiki biznesowej oraz modelu danych aplikacji,

4. Utrzymanie i rozwój systemów informatycznych,

5. Rozwiązywanie bieżących usterek w istniejącym oprogramowaniu,

6. Tworzenie testów oprogramowania,

7. Tworzenie dokumentacji utworzonego oprogramowania

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

1. Znajomość programowania obiektowego na poziomie zaawansowanym,

2. Znajomość języka Python,

3. Znajomość języka C# oraz platformy .NET

4. Znajomość Visual Studio

5. Znajomość systemu Linux na poziomie podstawowym,

6. Znajomość systemu kontroli wersji Git,

7. Znajomość Jira i Confluence,

8. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną

pracę z dokumentacją techniczną,

9. Znajomość zagadnień z zakresu sieci komputerowych na poziomie

podstawowym,

10. Znajomość systemu Windows 10 na poziomie zaawansowanym

Mile widziane będzie:

1. Doświadczenie w pracy z frameworkiem Flask lub Django,

2. Doświadczenie w pracy z RaspberryPi,

3. Znajomość języków HTML, CSS, JS na poziomie podstawowym

To oferujemy

Oferujemy:

Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Niezbędne narzędzia do pracy oraz dostęp do nowych technologii,

Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń w firmie (szkolenia zawodowe i specjalistyczne) oraz możliwość rozwoju zawodowego

Dużą samodzielność i wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji

Możliwość pracy zdalnej,

Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla czołowej marki na rynku systemów parkingowych w młodym i dynamicznym zespole

O nas

Firma TRIMAR działa na rynku nieprzerwanie od 30 lat i jest liderem w branży systemów parkingowych oraz systemów naprowadzania i zliczania pojazdów.

Jesteśmy najdłużej działającą firmą w branży systemów parkingowych i kontroli dostępu pojazdów na terenie Polski.

Współpracujemy z najlepszymi firmami na świecie i zapewniamy dostawę najwyższej klasy sprzętu w zakresie: systemów parkingowych, systemów naprowadzania pojazdów, bramek kontroli dostępu osób, blokad miejsc parkingowych, zapór antyterrorystycznych.