Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista Python

DSR S.A.

  • Ostrów Wielkopolski

    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • Git

Mile widziane

  • SQL

  • TypeScript

  • Angular

O projekcie

Dział Rozwoju skupia się na opracowywaniu produktów własnych firmy DSR S.A. W odpowiedzi na zapotrzebowanie spływające z rynku przedsiębiorstw produkcyjnych, opracowywane jest oprogramowania wspierające procesy biznesowe, takie jak harmonogramowanie produkcji, realizacja produkcji, kontrola jakości, utrzymanie ruchu oraz monitoring pracy maszyn. Współpraca z firmami takimi jak Microsoft, Beckhoff, Siemens pozwala na pracę z najnowszymi technologiami. Spora część projektów realizowana jest w oparciu o platformę .Net przy wykorzystaniu komponentów dostępnych w Microsoft Azure.

Głównym zadaniem w roli Programisty Python będzie rozwój narzędzi integracyjnych ekosystemu 4FACTORY (https://www.4factory.com/) w którym są zawarte rozwiązania wspierające procesy biznesowe w przedsiębiorstwach produkcyjnych w Polsce i na świecie.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój oprogramowania 4FACTORY (szyna danych),

  • opracowanie rozwiązań wykorzystujących komponenty dostępne w Microsoft Azure,

  • budowa oraz modernizacja interfejsów komunikacyjnych (Webservices, REST API),

  • realizacja integracji systemów

  • prowadzenie dokumentacji projektowej,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: wyższe lub w trakcie,

  • znajomość języka Python,

  • znajomość wzorców integracyjnych,

  • znajomość zagadnień związanych z integracją systemów informatycznych (SOAP, XML, JSON, API, REST API),

  • znajomość pracy z systemem kontroli wersji Git,

  • znajomość zagadnień konteneryzacji,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • sumienność i umiejętność organizacji czasu pracy,

  • chęć i gotowość do rozwoju i poszerzania swojej wiedzy,

  • język angielski na poziomie umożliwiającej czytanie dokumentacji technicznej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność,

  • sumienność.

  • znajomość .Net,

  • znajomość MS SQL oraz składni języka SQL,

  • znajomość TypeScript, Angular,

  • znajomość narzędzi CI/CD,

  • znajomość dokumentowych baz danych,

  • doświadczenie w realizacji projektów z wykorzystaniem platformy Microsoft Azure,

To oferujemy

  • po upływie okresu próbnego dodatkowo 10% premii uzależnionej od pracy całego zespołu,

  • niezbędny sprzęt: komputer, telefon,

  • prywatna opieka medyczna,

  • szkolenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

DSR S.A.

DSR S.A. jest dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych zwiększających efektywność działania przedsiębiorstw z sektora produkcyjnego. Firma łączy głęboką znajomość potrzeb polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw z ekspercką wiedzą na temat wykorzystania narzędzi IT wspierających procesy wytwórcze i dystrybucyjne. DSR zapewnia optymalizację i integrację procesów wewnętrznych, co prowadzi do dynamicznego rozwoju firm. Jest to możliwe, dzięki wyspecjalizowanym usługom i sprawdzonemu oprogramowaniu.

Przewiń do profilu firmy