Logo Pracuj.pl

Młodszy programista

NEARSHORE SERVICES POLAND BARTOSZ SZUMIELO firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie i integracja aplikacji i systemów SAP

Nasze wymagania

  • Podstawowe umiejętności programowania w języku JAVA lub innym języku obiektowym
  • Analityczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań IT
  • Wsparcie w rozwoju kompetencji
  • Perspektywy dynamicznego rozwoju
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

O nas

Jesteśmy firmą świadczącą usługi konsultingowe w obszarze rozwiązań IT dla biznesu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://nsp.com.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Młodszy programista, Radom