Młodszy programista robotów przemysłowych

  • opolskie
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 16.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: siedziba firmy w Rokietnicy koło Poznania, projekty w Polsce i za granicą
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Udział w interesujących projektach
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
    • Cykliczne szkolenia podnoszące Twój potencjał zawodowy
    • Narzędzia niezbędne do pracy z robotami

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne, specjalizacja: Automatyka, Robotyka, Mechatronika
    • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów za granicę
    • Prawo jazdy kat. B

    Zadania:

    • Konfiguracja i programowanie online robotów przemysłowych (KUKA, FANUC, ABB, KAWASAKI)
    • Uruchamianie i optymalizacja cyklu pracy linii przemysłowych
    • Przygotowywanie dokumentacji zgodnie ze specyfikacją klienta
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

    Przesyłając niniejsze curriculum vitae wraz z niniejszym oświadczeniem wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w curriculum vitae na warunkach wskazanych poniżej.

    Administratorem danych osobowych jest spółka RobotiseIT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Rokietnicy, ul. Topolowa 17,
    62-090 Rokietnica, numer KRS: 0000729655, numer REGON: 380066409, numer NIP: 7811971942 (dalej "RobotiseIT"). Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.robotiseit.eu

    Dane kontaktowe: adres e-mail: [email protected]

     RobotiseIT z momentem udzielenie zgody będzie przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w celu udostępnienia ich podmiotom współpracującym w RobotiseIT (odbiorcom) dla przeprowadzenia obecnych i przyszłych rekrutacji prowadzonych u odbiorców na dowolne stanowisko tj. w szczególności:

    • kontaktu w celu jej sprawnego przeprowadzenia i umówienia spotkania rekrutacyjnego, a także
    • w celu oceny zawartych w curriculum vitae informacji pod kątem oceny spełniania warunków rekrutacyjnych.
    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest udzielenie niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych na warunkach określonych w art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.) oraz na warunkach określonych w art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. U. UE L 119/1 z dnia 04 maja 2016 r., dalej: "Rozporządzenie").

    W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych w celach wskazanych powyżej, Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom, z którymi RobotiseIT współpracuje w zakresie przeprowadzenia u nich rekrutacji (odbiorcy).

    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane/przetwarzane przez okres 12 miesięcy.

    W związku z przetwarzaniem przez RobotiseIT danych osobowych, przysługuje Pani/Panu:

    • prawo dostępu do treści tych danych, zgodnie z art. 15 Rozporządzenia,
    • prawo do sprostowania tych danych, zgodnie z art. 16 Rozporządzenia,
    • prawo do usunięcia tych danych, zgodnie z art. 17 Rozporządzenia,
    • prawo do ograniczenia przetwarzania tych danych, zgodnie z art. 18 Rozporządzenia,

    Realizacja wyżej wymienionych praw następuje poprzez wysłanie wiadomości e-mail: [email protected]