Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista RPG

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół. Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    Młodszy Programista RPG
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref: pracuj/DRA/MPRPG

    Główne zadania:

    • Projektowanie i implementacja nowych rozwiązań oraz utrzymanie istniejącego oprogramowania w centralnym systemie banku,
    • Konsultacje techniczne i współpraca z analitykiem aplikacji podczas analizy wymagań i testów,
    • Wsparcie procesu instalacji oprogramowania,
    • Wsparcie problemów w środowisku testowym i produkcyjnym,
    • Przygotowywanie dokumentacji projektu i implementacji rozwiązania.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub pokrewnym,
    • Umiejętność programowania w C++ lub Java,
    • Znajomość UML i dobre rozumienie obiektowych metodyk analizy i projektowania,
    • Znajomość architektury SOA i integracji rozwiązań IT w oparciu o usługi sieciowe (web services),
    • Znajomość systemu IBM iSeries oraz umiejętność programowania w RPG IV ILE będzie dodatkowym atutem,
    • Dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju kompetencji w technologii IBM iSeries i RPG IV ILE,
    • Unikalną możliwość poznania architektury i zdobycia wiedzy dziedzinowej rozwiązań centralnego systemu bankowego,
    • Samodzielną i odpowiedzialną pracę nad ambitnymi projektami,
    • Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym i ambitnym zespole,
    • Możliwość pracy w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (nieopodal stacji Metro Pole Mokotowskie),
    • Atrakcyjny pakiet premiowy, umowę o pracę, darmowy pakiet medyczny, dofinansowanie do zainteresowań, kartę MultiSport.
    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt

    w ciągu 30 dni od daty emisji ogłoszenia.
    W formularzu wpisz numer referencyjny.
    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
    bottom