Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista SAP

IT Util Sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach wdrożeniowych oraz eksploatacyjnych systemu SAP prowadzonych przez IT Util Sp. z o.o.

  • współpraca z Konsultantami merytorycznymi

  • tworzenie i testowanie oprogramowania w ramach prowadzonych przez IT Util Sp. z o.o. projektów

  • dokumentowanie wprowadzanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, fizyka, telekomunikacja)

  • umiejętności programowania w dowolnym języku

  • mile widziane 3letnie doświadczenie w programowaniu

  • znajomości języka SQL

  • znajomości relacyjnych baz danych

  • znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kat. B oraz praktyczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

  • wysoka kultura osobista

  • zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność, zdolności interpersonalne i prezentacji

  • optymizm i poczucie humoru

  • dyspozycyjność

  • mile widziana chęć rozwoju również w zakresie konsultingu merytorycznego SAP

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach działu Konsultingu

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie eksploatacji i wdrożeń systemu SAP

  • narzędzia pracy: notebook, nowoczesne systemy informatyczne (biurowe, prezentacyjne, operacyjne klasy ERP i CRM), samochód dla potrzeb wyjazdów służbowych

  • komfortowe warunki pracy, możliwość pracy zdalnej

  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole zgranych, ambitnych ludzi

  • interesującą pracę w firmie zaawansowanych i nowoczesnych technologii informatycznych

  • pracę u boku doświadczonych Programistów i Konsultantów SAP

  • możliwość skorzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej

  • bony/paczki na święta

www.itutil.com

Firma IT Util Sp. z o.o. to niezależna firma stworzona przez osoby z bogatym doświadczeniem w zakresie zarządzania i restrukturyzacji największych polskich firm Utilities oraz konsultantów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwiązań i technologii SAP. Od lat wspieramy liderów biznesu w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań budujących trwałą wartość organizacji z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

Przewiń do profilu firmy