Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Programista SQL

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy Grupą Kapitałową o całkowicie polskim kapitale, jednym z największych w kraju producentem i integratorem oprogramowania. Swoje produkty i usługi kierujemy głównie do kręgu odbiorców przemysłowych, sektora energii i gazu oraz automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Zatrudniamy ponad 1000 osób w dziewięciu oddziałach w Polsce: w Białymstoku, Kielcach, Koszalinie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie, Wrocławiu oraz w Niemczech i USA.

    Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: inżynierowie, automatycy, informatycy, testerzy, programiści Java, C++, C#, .NET, iOS, eksperci Oracle i managerowie IT. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań, chętnie podnosimy swoje kwalifikacje i poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań.

    Dołącz do nas jako:
    Miejsce pracy: Białystok

    Obowiązki:

    • Implementacja rozwiązań biznesowych opartych o technologie SQL, PL/SQL oraz Java
    • Testowanie tworzonego oprogramowania
    • Przeprowadzanie migracji danych w oparciu o proces ETL

    Wymagania:

    • Umiejętność programowania w Oracle SQL oraz PL/SQL
    • Podstawowa znajomość z zagadnień administracyjnych baz danych
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność analitycznego myślenia

    Mile widziane:

    • Znajomość programowania w języku Java
    • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego
    • Tworzenie skryptów  batch, bash oraz Apache ANT
    • Znajomość metodologii ETL
    • Znajomość Microsoft SQLServer oraz T-SQL

    Oferujemy:

    • Zaawansowany i intensywny program szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych
    • Pracę w międzynarodowych i doświadczonych zespołach dla największych światowych korporacji
    • Bogaty pakiet socjalny - wczasy pod gruszą, paczki świąteczne, karnety na ośrodki sportowo-rekreacyjne, kursy językowe
    • Stabilność zatrudnienia
    • Elastyczny czas pracy
    U NAS SPOTKASZ SIĘ Z
    bottom2
    bottom2

    bottom
    Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.