Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Programista – staż

Sygnity S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

  • .NET

O projekcie

Dostarczane przez Sygnity produkty stanowią podstawowe narzędzia związane z procesami dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej oraz innych mediów. Wspierają przemiany i odpowiadają na wyzwana stawiane przez dynamicznie rozwijający się i zmieniający Rynek Energii.

Głównymi zadaniami będzie implementacja rozwiązań wspierających działanie operatora pomiarów dla grup energetycznych i klientów z sektora przemysłu energochłonnego. Osoby gotowe na wyzwania poza zadaniami wyłącznie programistycznymi mają możliwość rozwoju w kierunku projektowania rozwiązań IT w oparciu o szeroki wachlarz technologii.

Twój zakres obowiązków

  • implementacja wymagań na rzecz projektów rozwojowych i utrzymaniowych

  • tworzenie dokumentacji technicznej

  • wsparcie i wkład w przygotowanie propozycji nowych rozwiązań w projekcie

Nasze wymagania

  • chęć pracy oraz rozwoju w technologiach (przynajmniej jednej): C#, SQL, .NET

  • zdolność szybkiego uczenia się oraz logicznego myślenia

  • student kierunków informatycznych lub inżynier oprogramowania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym do czytania dokumentacji technicznej i komentowania kodu

  • doświadczenie nie jest wymagane

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy