Oferta pracy

Młodszy programista - staż

Asseco Business Solutions S.A.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • T-SQL

Mile widziane

  • JavaScript

  • HTML

  • Angular

  • SQLite

O projekcie

Dołącz do zespołu zajmującego się tworzeniem dedykowanych rozszerzeń do naszego flagowego produktu Mobile Touch by Asseco, który został uznany za jeden z najbardziej przyjaznych w użytkowaniu systemów SFA na świecie!

Głównym zadaniem Mobile Touch by Asseco jest wsparcie producentów w planowaniu, prowadzeniu oraz rozwoju sprzedaży terenowej.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój możliwości światowej klasy produktu Mobile Touch

  • Tworzenie dedykowanych rozszerzeń wykraczających poza standardowe funkcjonalności produktu

  • Dbałość o należyty stan dokumentacji tworzonych rozwiązań

  • Rozwój kompetencji w zakresie nowoczesnych technologii webowych i mobilnych

Nasze wymagania

  • Znajomość tematyki relacyjnych baz danych

  • Znajomość T-SQL oraz umiejętność stosowania obiektów składowanych w bazie (procedury, funkcje)

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne lub w trakcie studiów

  • Gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy i nabywania nowych umiejętności

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

  • Znajomość SQLite oraz zagadnień związanych z platformami mobilnymi (Android, iOS)

  • Znajomość technologii webowych: JavaScript, HTML, Angular

  • Znajomość narzędzi: GIT, Jira czy Confluence

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne