Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy programista - staż/praktyki w trybie zdalnym

Atinea Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat, część etatu
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Możliwość rozwoju w kierunku technicznym - wymagające zadania,

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach komercyjnych,

  • Możliwość rozwoju w kierunku biznesowym - bezpośredni kontakt z klientami, dla osób, które zostaną z nami na dłużej,

  • Możliwość pracy w rówieśniczym środowisku.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość co najmniej 2 języków programowania

  • Chęć nauki algorytmiki potwierdzona na etapie rekrutacji

  • Możliwość pracy w trakcie roku akademickiego w wymiarze min. 80h miesięcznie

To oferujemy

  • Stypendium 3 000 zł brutto za odbycie praktyk

  • Premię 7 000 zł brutto dla osób, które po praktykach podejmą współpracę w wymiarze min. 80h miesięcznie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie po zakończeniu praktyk - 25zł/h brutto

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w zawodzie

  • Możliwość rozpoczęcia praktyk przed rozpoczęciem wakacji

O nas

Główną działalnością Atinea jest wspieranie firm w projektach programistycznych w wielu technologiach takich jak: PHP, C#, SQL, .NET, React, Node.js. Prowadzimy również kilka własnych inicjatyw takich jak:

• InstaKółko - prowadzenie kursu matematyczno-informatycznego dla dzieci,

• Insta.Ling - platforma do nauki słówek z której korzysta ponad 250 tysięcy dzieci,

• Insta.Logik - organizacja największego w Polsce trzy etapowego konkursu matematyczno-informatycznego dla szkół podstawowych.