Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Programista - staż

Sygnity S.A.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • ASP .Net

  • ASP MVC

  • ASP .NET Core

  • ReactJS

Mile widziane

  • Oracle PL/SQL

  • MS SQL

System operacyjny

O projekcie

Dostarczane przez Sygnity produkty stanowią podstawowe narzędzia związane z procesami dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej oraz innych mediów. Wspierają przemiany i odpowiadają na wyzwana stawiane przez dynamicznie rozwijający się i zmieniający Rynek Energii.

Głównymi zadaniami będzie implementacja na rzecz utrzymania i rozwoju rozwiązań wspierających działanie operatora pomiarów dla grup energetycznych i klientów z sektora przemysłu energochłonnego. Osoby gotowe na wyzwania poza zadaniami wyłącznie czysto programistycznymi mają możliwość rozwoju w kierunku projektowania rozwiązań IT w oparciu o szeroki wachlarz technologii.

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja wymagań na rzecz projektów rozwojowych i utrzymaniowych

  • Tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby projektu

  • Wsparcie i wkład w przygotowanie propozycji rozwiązania w projekcie

Nasze wymagania

  • chęć pracy o raz rozwoju w technologiach (przynajmniej jednej): C#, JavaScript, ASP .Net, ASP MVC, ASP .NET Core, HTML5, CSS, ReactJS, ORM (Entity Framework, DevExpress XPO), WCF,

  • zdolność szybkiej nauki,

  • student kierunków informatycznych lub inżynier oprogramowania,

  • znajomość języka angielskiego potrzebna do czytania dokumentacji technicznej i komentowania kodu,

  • doświadczenie nie jest wymagane,

  • znajomość technologii chmurowych,

  • znajomość lub gotowość i podstawy do poznania (mile widziane): Oracle PL/SQL, MS SQL,

  • znajomość UML,

To oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z Rekruterem

2

Rozmowa z Menadżerem

Przez ostatnie 30 lat aktywnie uczestniczyliśmy w cyfrowej transformacji polskiej gospodarki i administracji publicznej.

Dzięki temu doświadczeniu i głębokiemu zrozumieniu technologii i procesów biznesowych, jesteśmy wiarygodnym partnerem na nowe czasy dla instytucji publicznych i prywatnych.

Naszym głównym zakresem działalności jest produkcja, wdrażanie oraz serwisowanie oprogramowania, integracja infrastrukturalna i aplikacyjna oraz doradztwo IT.

Wierzymy, że w szybko zmieniającym się otoczeniu nasi klienci zasługują na znacznie więcej niż tylko narzędzia IT.

Każdego dnia pomagamy im wykorzystywać technologię do budowania zarówno trwałej przewagi konkurencyjnej, jak i solidnych fundamentów e-państwa.

Przewiń do profilu firmy