Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy programista sterowników PLC

DELTAX PROGRAMMING sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uruchamianie, konfiguracja i programowanie sterowników PLC dla klientów z branży motoryzacyjnej

  • Przygotowywanie nowej i modyfikowanie istniejącej dokumentacji projektowej

  • Wdrażanie nowych produktów i procesów

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

  • Praca z dużym udziałem podróży zagranicznych

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność i wysoka gotowość do wyjazdów – niezbędne.

  • Analityczne podejście do problemów oraz zdolność logicznego myślenia.

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne.

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

  • Zdolność szybkiego uczenia się i swobodnej pracy w zespole.

  • Prawo Jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Znajomość programowania sterowników PLC

To oferujemy

  • Rozwijającą pracę w projektach dla leaderów w branży motoryzacyjnej na całym świecie

  • Możliwość poznawania nowych krajów i ich kultury, rozwijanie umiejętności mówienia w językach obcych

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania

  • Szkolenia poszerzające kompetencje techniczne oraz komunikacyjne

  • Dodatkowe korzyści pozapłacowe (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie i inne)

  • Miłą atmosferę pracy w młodym, nastawionym na współpracę i rozwój zespole

  • Możliwość budowania kariery i ciągły rozwój

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karta medicover sport

Programujemy linie produkcyjne dla leaderów przemysłu samochodowego od ponad 10 lat. Wdrażamy technologie Industry 4.0. Obecnie rozpoczęliśmy proces dynamicznego rozwoju. Poszukujemy osób, które pragną rozwojowej ścieżki kariery i dużych wyzwań projektowych. Zapraszamy do pracy u nas!

deltax-programming.com

Przewiń do profilu firmy