Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Programista Systemów Automatyki

NORDAMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Pucka 35A

Chylonia

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC,

  • projektowanie interfejsów użytkownika (panele HMI + systemy SCADA),

  • konfiguracja innych elementów układu automatyki (przetwornice częstotliwości, przetworniki, regulatory, urządzenia pomiarowe itp.),

  • serwis systemów automatyki,

  • uruchamianie oraz testowanie systemów sterowania obiektów przemysłowych i maszyn,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie automatyki/robotyki/elektrotechniki lub pokrewnych,

  • zdolności i umiejętności organizacyjne, analityczne i diagnostyczne,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność,

  • język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do odbywania podróży służbowych,

  • Mile widziana znajomość sterowników i paneli SIMATIC,

  • Mile widziana znajomość sterowników i paneli AllenBardley,

  • Mile widziana znajomość sterowników i paneli Mitsubishi,

  • Mile widziane uprawnienia SEP,

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn i układów sterowania.

To oferujemy

  • pracę w profesjonalnym i odnoszącym sukcesy zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwość rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i umiejętności w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • możliwość szkoleń i awansu w strukturach firmy,

  • benefity.

O nas

Nordamar oferuje wysoką jakość usług w dziedzinie automatyki. Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, montażem, uruchomieniem, przeglądem przemysłowych jak i morskich systemów automatyki. Jako jedna z nielicznych firm w Europie posiadamy certyfikaty: UL i cUL. Jesteśmy oficjalnie zarejestrowani w światowej sieci organizacji UL pod numerem E310478. Realizujemy projekty także na rynek amerykański jak i kanadyjski. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Młodszy Programista Systemów Automatyki.