Oferta pracy

Młodszy programista

POLBRUK S.A.

  • Chełmżyńska 249, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Chełmżyńska 249

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Python

  • Django

Mile widziane

  • Git

  • Docker

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w projektach Industry 4.0;

  • Integracja systemów przemysłowych z systemami biznesowymi;

  • Rozwój infrastruktury sieciowej Industry (Internet of Things);

  • Wsparcie informatyczne dla zespołu OT.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, w tym studenci studiów zaocznych (informatyka i pokrewne);

  • Znajomość Python & Django lub innego pythonowego webframeworka;

  • Podstawowa znajomość SQL (MSSQL);

  • Znajomość funkcjonowania i konfiguracji systemów Windows, Linux;

  • Znajomość języka angielskiego (B1);

  • Umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Chęć rozwoju i motywacja do poszerzania własnej wiedzy.

  • Znajomość systemu kontroli wersji (GIT);

  • Znajomość środowisk skonteneryzowanych (Docker);

  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem;

  • Podstawowa wiedza nt. infrastruktury sieciowej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej;

  • Możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowego doświadczenia;

  • Szkolenia z zakresu programowania, baz danych, sieci teleinformatycznych;

  • Doskonalenie języka angielskiego z pomocą profesjonalnych lektorów;

  • Dofinansowanie zajęć sportowych;

  • Niezbędne narzędzia pracy - laptop oraz telefon służbowy;

  • Pakiet medyczny;

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Polbruk S.A. to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 19 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy