Oferta pracy

Młodszy Programista

LINK Sp. z o.o.

  • Wiązowna (pow. otwocki)

    Wiązowna (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • HTML

  • MySQL

  • MSSQL

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie nowych i rozwijanie istniejących rozwiązań intranetowych oraz internetowych

  • współtworzenie biznesowych aplikacji przeglądarkowych oraz mobilnych

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość PHP, HTML, JS,

  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych - w szczególności MySQL lub MSSQL

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • pasja programowania

Mile widziane

  • znajomość innych technologii wytwarzania aplikacji www oraz mobilnych

  • znajomość programowania obiektowego

  • znajomość systemów kontroli wersji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

U nas rozwiniesz lub zdobędziesz nowe umiejętności programowania w zakresie

  • budowania systemów i aplikacji biznesowych

  • programowania w: native JS, TypeScipt, Angular.js, Node.js, PHP, MySQL, MSSQL

  • dobre praktyki wytwarzania kodu (Clean Code)

  • współtworzenia złożonych systemów i dużych aplikacji

  • budowania projektów od podstaw (metodyki projektowe)

LINK Sp. z o.o. jest jedną z największych firm transportowych w Polsce. Od 32 lat specjalizujemy się w najwyższej jakości usługach transportowych na terenie Europy. Dajemy szanse nowym pracownikom na rozwój, zdobywanie nowych kompetencji. Jeśli lubisz stawiać sobie ambitne cele i dbać o swoją karierę, zaaplikuj już teraz.

Przewiń do profilu firmy