Logo Pracuj.pl

Młodszy Programista – Zespół Rozwoju Produktu

Sente sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C#

  • SQL

O projekcie

Zespół Rozwoju Produktu jest młodym zespołem, zajmującym się szeroko pojętym rozwojem oprogramowania klasy ERP. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania dla klienta wewnętrznego oraz wyznaczamy kierunki rozwoju aplikacji. Zajmujemy się projektowaniem i implementacją funkcjonalności w obszarach: Logistyki, Sprzedaży, Zaopatrzenia, Finansów i Księgowości, Magazynów Wysokiego Składowania (WMS) oraz Integracji z innymi systemami. Posiadamy bogate doświadczenie i dużą wiedzę o systemie, którą dzielimy się z innymi pracownikami. Mamy duże poczucie humoru, a w naszym zespole panuje przyjazna atmosfera. Z nami nigdy nie będziesz się nudzić, a realny wpływ na wygląd i funkcjonowanie aplikacji da Ci poczucie, że praca którą wykonujesz jest ważna.

Twój zakres obowiązków

  • modyfikacja i tworzenie struktur bazodanowych,
  • projektowanie oraz implementacja nowych funkcjonalności w systemie (od ustalenia szczegółów biznesowych poprzez projekt i realizację, aż do wstępnych testów),
  • przygotowywanie integracji z systemami zewnętrznymi i bramkami rządowymi,
  • utrzymanie i tworzenie nowych interfejsów użytkownika.

Nasze wymagania

  • dobrej znajomość języka SQL
  • podstawowej znajomość C#,
  • umiejętności logicznego myślenia,
  • dociekliwości, samodzielności,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie rozumienia i tworzenia dokumentacji technicznej,
  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • gotowości do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.

Mile widziane

  • znajomość jednego lub więcej z obszarów: logistyki, sprzedaży, zaopatrzenia, finansów i księgowości, WMS,
  • doświadczenie w tworzeniu integracji międzysystemowych, WebAPI (REST, SOAP), aplikacji zgodnych z UX,
  • umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT oraz serwerem automatyzacji Jenkins,
  • znajomość struktur xml/xsd.

To oferujemy

  • dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia (umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym),
  • swobodną atmosferę pracy,
  • szkolenia z zagadnień technologicznych i biznesowych,
  • możliwość pogłębiania wiedzy z ww. obszarów,
  • rozwój ze wsparciem dedykowanego opiekuna,
  • realny wpływ na rozwój produktu,
  • zespołowe i ogólnofirmowe wyjścia integracyjne,
  • system benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języka angielskiego).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji

1

weryfikacja CV

2

test zdalny

3

testy w biurze oraz rozmowa rekrutacyjna

Sente sp. z o.o. sp. k.

Jako Sente, w 2020 roku, obchodzimy swój jubileusz: 20 lat istnienia naszej Firmy na rynku. Dużo się u nas działo przez ten czas 🙂

Mieliśmy okazje do celebrowania licznych sukcesów, takich jak wzrost liczby współpracowników do ponad 170 osób, rozrost największego Zespołu Dedykowanego, czy otrzymanie wielu nagród i wyróżnień, między innymi Gazeli Biznesu oraz Diamentu Forbesa. Nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, a nasze oddziały zlokalizowane są w Poznaniu, Rzeszowie oraz Starachowicach. Przez te wszystkie lata utrzymujemy przyjazną atmosferę, tworząc środowisko pracy, które umożliwia rozwój i poszerzanie swoich kompetencji.

W Sente wierzymy, że tylko te projekty, które stawiają na pierwszym miejscu efektywność i rozwój są warte realizacji. Nasze elastyczne rozwiązania informatyczne wspierają szybko rozwijające się firmy w całej Polsce. Widzimy, jak nasza codzienna praca przekłada się na konkretne efekty biznesowe.

Młodszy Programista – Zespół Rozwoju Produktu, Wrocław