Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Projektant branży sanitarnej

BIURO PROJEKTOWE SANIGATOR PAWEŁ MOCZULSKI, RAFAŁ HAŁAS sp.j.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby do pracy przy projektowaniu instalacji sanitarnych zewnętrznych i wewnętrznych. Projekty sporządzamy w środowisku 2D lub/oraz BIM.

Nasze wymagania

  • szukamy osoby posiadającej doświadczenie w projektowaniu instalacji wewnętrznych / sieci zewnętrznych

  • zależy nam na Twojej gotowości do samodzielnej pracy - pod opieką projektanta

  • spodziewamy się, że posiadasz umiejętności związane z obsługą branżowego oprogramowania

To oferujemy

  • oferujemy pracę przy dużych projektach dla Marek o globalnej rozpoznawalności

  • chcemy abyś Sam/a elastycznie dysponował/a swoim czasem, dbając o powierzone obowiązki

  • jeśli chcesz, możesz pracować zdalnie

  • proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twoich kompetencji i doświadczenia

  • zaproponujemy Ci umowę o pracę lub B2B - w zależności od Twoich preferencji

  • zapewniamy nowoczesne stanowisko pracy w dogodnej lokalizacji w Poznaniu lub zdalnie.

O nas

Biuro Projektowe Sanigator - istniejemy na rynku od 2013 roku. Obsługujemy od strony projektowej głównie inwestycje związane z przemysłem / logistyką, oraz przedsięwzięcia budownictwa mieszkaniowego. Działamy na terenie całego kraju, w szczególności w województwie wielkopolskim i lubuskim. W pracy wykorzystujemy nasze doświadczenie jednocześnie wciąż poszukując rozwiązań innowacyjnych, które poprawią ergonomię projektowania.