Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Projektant Budowlany / Junior Structural Designer

HOCS INTERNATIONAL SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Do głównych obowiązków wybranej osoby będzie należało m.in. tworzenie modeli 3D wraz z dokumentacją 2D konstrukcji stalowych dla obiektów i urządzeń przemysłowych oraz rurociągów w branży Oil&Gas.

  • Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z grupą inżynierów branżowych z biura projektowego w Polsce i Kanadzie.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Znajomość programów wspierających projektowanie bazujących na AutoCAD, mile widziana znajomość Plant 3D lub pokrewnych (Advance Steel, PDMS/E3D, SP3D).

  • Wykształcenie min. średnie (profil budowlany), preferowane wykształcenie wyższe – Budownictwo.

  • Dbałość o szczegóły przy wykonywaniu dokumentacji.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Gotowość do odbycia min. 1-miesięcznego szkolenia w Kanadzie.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki płacowe

  • Miłą atmosferę pracy

  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku

Kontakt:

HOCS International Sp. z o.o. Sp. k., Al. Armii Krajowej 220 /210 Bielsko-Biała

HOCS International to dynamiczna firma projektowa działająca w branży Oil&Gas. Wspólnie z HOCS PROJECTS (Calgary) świadczymy usługi w zakresie pełnego zarządzania projektem, począwszy od koncepcji poprzez cały zakres prac projektowo-inżynieryjnych a kończąc na wsparciu w zakresie zakupów i dostaw.

Przewiń do profilu firmy