Młodszy Projektant ds. Realizacji Projektów (docelowo Projektant)

ATLAS Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Szczawińska 52

Rudunki

Zgierz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prowadzonymi pracami związanymi z realizacją projektów, w tym nad przebiegiem realizowanych prac, ich terminowością i jakością

  • Udział w projektowaniu budowy nowych Zakładów Produkcyjnych

  • Projektowanie linii technologicznych i instalacji technologicznych stanowisk zrobotyzowanych

  • Wykonywanie rysunków technicznych

  • Projektowanie CAD – wykonywanie rysunków konstrukcyjnych

  • Współpraca z zespołem projektowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie w kierunku mechanicznym (lub ostatni rok studiów) – preferowane kierunki studiów: Budowa maszyn, Automatyka, Robotyka, Mechatronika

  • Biegła znajomość AutoCad i MS Office

  • Doświadczenie przy projektowaniu i nadzorze wykonywanych prac

  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego pozwalającego na swobodną komunikację

  • Zaangażowanie, skrupulatność, samodzielność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • welcome pack

Osoby, których oferty wzbudzą zainteresowanie firmy zostaną telefonicznie poinformowane o terminie spotkania.