Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy projektant instalacji PV

QUANTA ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

Aleja Niepodległości 18

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie projektów technicznych instalacji fotowoltaicznych wraz ze schematami elektrycznymi

  • Tworzenie analiz pracy instalacji fotowoltaicznych oraz ich wstępnych wizualizacji

  • Wsparcie innych działów w kontaktach z OSD (Operator Sieci Dystrybucyjnej)

  • Wsparcie działu sprzedaży w kontaktach z klientami

  • Wsparcie działu finansowego w kontaktach z doradcami bankowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (energetyka elektrotechnika, urządzenia elektroenergetyczne itp. – najchętniej o specjalizacji energia odnawialna) lub studenci ostatniego roku studiów

  • Znajomość tematyki instalacji fotowoltaicznych lub gotowość do nauki

  • Znajomość oprogramowania AutoCAD/ ZW CAD itp. będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie uprawnień SEP E+D do 1kV, certyfikatu UDT z PV będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie specyfikacji technicznych

  • Dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 20h/tygodniowo

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę – w zależności od ilości przepracowanych godzin

  • możliwość pracy hybrydowej

  • komfortowe warunki i narzędzia pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • pracę w przyjaznej atmosferze z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • rozwój w największej Grupie PV w Polsce

Quanta Energy S.A. obniża koszty energii w przedsiębiorstwach poprzez projektowanie i budowę instalacji fotowoltaicznych oraz działania z zakresu efektywności energetycznej.

Dzięki specjalizacji w segmencie B2B zapewniamy unikalne rozwiązania finansowe dla firm a nasz zespół projektowo-montażowy zna i rozumie wymagania segmentu dużych instalacji.

Przewiń do profilu firmy