Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Projektant - Junior Designer

Quasar Inc. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w pracach projektowych pod nadzorem projektanta lub samodzielne projektowanie

  • Wykonywanie zmian projektów koniecznych ze względu na zmiany ustaleń

  • Opracowanie dokumentacji projektowych

  • Współpraca z innymi pracownikami w celu sprawnego zakończenia projektu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie technicznego o profilach: elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka, automatyka

  • Znajomość programów wspomagających projektowanie (CAD, GIS)

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze etatu

  • Zaangażowanie i otwartość na współpracę

  • Znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość technologii HFC i/lub FTTH

  • Będziemy wdzięczni za podanie w formularzu informacji dotyczącej oczekiwanego wynagrodzenia

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach w rozwijającej się branży

  • Wprowadzenie nowych pracowników poprzez szkolenia wewnętrzne

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjny system wynagradzania - wynagrodzenie stałe oraz premia za wyniki

  • Możliwość pracy zdalnej - hybrydowo bądź w pełnym wymiarze

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Dofinansowanie do kart sportowych

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia związane z wykonywanym stanowiskiem (w tym kursy języka angielskiego) – współfinansowane przez firmę

  • Pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Biuro zlokalizowane jest w 1. strefie warszawskiej komunikacji miejskiej, 15 min autobusem od Metra Młociny.

  • Więcej informacji o firmie na stronie: http://www.quasar.us/

O nas

Quasar, Inc. to prężnie rozwijającą się firma, obecna od 22 lat na rynku międzynarodowym w branży projektów telekomunikacyjnych. Opracowaliśmy już setki tysięcy mil systemów na całym świecie dla największych operatorów telekomunikacyjnych, łącznie na 5 kontynentach w 30 krajach. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz kontrolę jakości zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz ekonomiczne rozwiązania.