Logo Pracuj.pl

Młodszy Projektant Konstrukcji Drewnianych

EKOINBUD Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

EKOINBUD Sp. z o.o.

Geodetów 29

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie obiektów w technologii szkieletu drewnianego prefabrykowanego w programie Dietrich's 3D CAD/CAM,
  • przygotowywanie rysunków warsztatowych i plików produkcyjnych sterujących maszynami CNC,
  • sporządzanie rysunków detali połączeń elementów konstrukcyjnych.

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie kierunkowe – budownictwo, technologia drewna lub kończysz studia,
  • znasz podstawy programu Dietrich's 3D CAD/CAM lub pokrewnego,
  • posługujesz się programem AutoCad,
  • chcesz nabyć doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu prefabrykowanych budynków drewnianych.

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • pracę w branży budownictwa prefabrykowanego, na które popyt systematycznie rośnie,
  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia z zakresu projektowania przestrzennego drewnianych budynków prefabrykowanych,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • program wdrożenia do pracy na stanowisku,
  • szkolenia w zakresie stosowanej technologii i programów,
  • niezbędne narzędzia i komfortowe miejsce pracy.

Grupa EKOINBUD z siedzibą w Gdańsku - Kokoszkach świadczy usługi budowlane zarówno w technologiach tradycyjnych, jak i w nowoczesnych technologiach energooszczędnych. Jesteśmy również producentem prefabrykowanych domów oraz budynków użyteczności publicznej pod marką ECOLOGIQ.

W zeszłym roku zostaliśmy laureatem konkursu „Projekt z klimatem” ogłoszonego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, gdzie zwyciężyliśmy w kategorii Energooszczędne Obiekty Użyteczności Publicznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ecologiq.pl

Młodszy Projektant Konstrukcji Drewnianych, Geodetów 29, Gdańsk