Oferta pracy

Młodszy Projektant Prefabrykacja Żelbetowa

BUDIZOL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

  • Toruńska 197, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Toruńska 197

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Do działu projektowego poszukujemy osoby z doświadczeniem w branży budowlanej/architektonicznej

  • Udział w projektowaniu obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych

  • Prace związane z przygotowywaniem dokumentacji projektowej, w szczególności wykonywanie rysunków, opracowań projektowych

  • Współpraca z innymi biurami projektowymi, zakładem prefabrykacji i budową

  • Wykonywanie prostych obliczeń inżynierskich

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu konstrukcyjno-budowlanym

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCad

  • Mile widziana znajomość programów Robot Structural Analysis, Planbar

  • Umiejętność współpracy z biurami architektonicznymi i projektowymi

  • Dobra znajomość obowiązujących norm branżowych, warunków technicznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w opracowywaniu konstrukcji żelbetowych

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju oraz doskonalenia umiejętności

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + nagrody finansowe)

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i funkcjonującej na nim od ponad 30 lat

  • Świadczenia z funduszu socjalnego (bony, paczki świąteczne, itp.)

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Na polskim rynku nieruchomości jesteśmy obecni od 1988 roku. Obecnie nasze projekty realizujemy w Polsce, Szwecji, Danii oraz Niemczech.

Swoją aktywność koncentrujemy na trzech podstawowych obszarach: produkcji prefabrykatów żelbetowych dla budownictwa przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego; produkcji prefabrykatów drewnianych dla obiektów jedno- i wielorodzinnych generalnym wykonawstwie oraz na łączeniu tych technologii tzn. prefabrykacji hybrydowej.

Przewiń do profilu firmy