Logo Pracuj.pl

Młodszy Projektant/Projektant Elektryk (K/M)

AFRY Poland sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji elektrycznych dla inwestycji przemysłowych z naciskiem na projekty wykonawcze, a w szczególności:
  • projektowanie instalacji zasilania i sterowania silnikami, dystrybucja napięcia SN i nn, rozdzielnice dystrybucyjne i silnikowe, połączenia do systemów sterowania procesem technologicznym (DCS, PLC), projektowanie instalacji uziemiających i ochrony odgromowej, instalacji oświetlenia elektrycznego;
  • tworzenie specyfikacji technicznych;
  • nauka przygotowywania technicznych zapytań ofertowych;
  • przygotowywanie schematów elektrycznych, rysunków lokalizacyjnych, dokumentacji montażowej.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu instalacji przemysłowych w branży elektrycznej;
  • uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie instalacji elektrycznych będą dodatkowym atutem;
  • znajomość zasad projektowania w branży elektrycznej;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym;
  • znajomości AutoCAD;
  • gotowości do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą;

To oferujemy

  • stabilną perspektywę zatrudnienia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz otwartej i opartej na zaufaniu kulturze przedsiębiorstwa;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych dla klientów z całego świata;
  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole inżynierów;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • świadczenia socjalne;
  • kartę sportową;
  • pakiety medyczne;
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych;
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • preferencyjne pożyczki
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowo 15 minut przerwy w ciągu pracy

AFRY Poland sp. z o.o.

AFRY jest międzynarodowym liderem w dziedzinie usług inżynieryjnych, projektowych i doradczych. Tworzymy rozwiązania, aby wspierać naszych klientów na całym świecie w działaniach na rzecz zrównoważonego rozwoju, a także globalnych trendów urbanizacji i cyfryzacji. Jesteśmy zespołem blisko 17 000 oddanych ekspertów działających na całym świecie w dziedzinie infrastruktury, przemysłu i energii, aby tworzyć zrównoważone rozwiązania dla następnej generacji.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza on-line oraz załączenie swojego CV w języku polskim lub angielskim.

Młodszy Projektant/Projektant Elektryk (K/M), Łódź