Logo Pracuj.pl

Młodszy Projektant Systemów Sterowania

TRANSSYSTEM S.AO firmie

  • Wola Dalsza (pow. łańcucki)
    Wola Dalsza (pow. łańcucki), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja projektów od strony dokumentacji elektrycznej,
  • Wykonanie dokumentacji technicznej ruchowej dla Klienta,
  • Przygotowanie rzutów projektowanych linii transportowych z wykazem komponentów systemów sterowania (MS Visio),
  • Sporządzanie zestawienia list sygnałów I/O koniecznych do rozpoczęcia prac programistycznych
  • Przestrzeganie zasad wprowadzania zmian technicznych w dokumentacji elektrycznej – współpraca z Programistą PLC,
  • Stosowanie nowoczesnych rozwiązań, dążenie do obniżenia kosztów projektowych,
  • Utrzymywanie już wypracowanych standardów tworzenia dokumentacji elektrycznej,
  • Terminowe wykonywanie projektów systemów sterowania,
  • Stosowanie przy projektowaniu zasad podyktowanych Dyrektywą Maszynową i normami powiązanymi w zakresie bezpieczeństwa maszyn oraz norm PN-IEC dla instalacji elektrycznych oraz systemów sterowania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu automatyka, robotyka, elektronika, elektrotechnika lub podobne,
  • znajomość środowiska projektowego Eplan i/lub See Electrical- mile widziane,
  • znajomość środowiska graficznego MS Visio- mile widziane,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego,
  • nastawienie na realizację zadań, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy,
  • gotowość do krótkoterminowych wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych),

Mile widziane

  • znajomość innych środowisk programowych do tworzenia dokumentacji dla instalacji elektrycznych.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B,
  • szkolenia i treningi: możliwość partycypowania w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe jak i językowe,
  • praca z najnowszymi technologiami i trendami rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności,
  • realna możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa,
  • przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole,
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych.

Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów.

Weź udział w umacnianiu pozycji marki Transsystem w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dołącz do ludzi z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa i współpracowników, którzy wspólnie z Klientami budują społeczność wokół marki i przewodzą zaangażowanym zespołu.

Młodszy Projektant Systemów Sterowania, Wola Dalsza (pow. łańcucki)