Oferta pracy

Młodszy Projektant Systemowy (Młodszy Analityk IT)

CANAL+ Polska S.A.

  • aleja Sikorskiego 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

aleja Sikorskiego 9

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • PL/SQL

  • Enterprise Architect

  • Confluence

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja, systematyzacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych w ramach projektów realizowanych przez Dział Developmentu

  • tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych, systemowych łącznie z etapem projektu technicznego w ramach realizowanych projektów

  • bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Projektanta systemów IT/Analityka Biznesowego i Systemowego w Dziale IT

  • umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe

  • średnio-zaawansowana znajomość języka SQL/PLSQL

  • znajomość UML i BPMN oraz narzędzi Enterprise Architect, Confluence, JIRA

  • umiejętność pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach

  • techniczne/informatyczne wykształcenie

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

  • komunikatywność

  • proaktywność

Mile widziane

  • doświadczenie w branży Telco/Media

  • doświadczenie programistyczne

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole

  • realny rozwój umiejętności

  • znaczące rozszerzenie posiadanych kompetencji

  • nową, unikalną i cenną wiedzę

  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty CANAL+

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy