Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Projektant Systemowy - Młodszy Konstruktor

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 04.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Goldbeck sp. z o.o.

Znak firmowy GOLDBECK
to budownictwo systemowe. Realizujemy je perfekcyjnie. Projektowanie, budowanie i świadczenie usług w zakresie hal, budynków biurowych i parkingów wielopoziomowych to nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują z jednej ręki energooszczędne rozwiązania budownictwa "pod klucz".

Jako członek zespołu GOLDBECK zyskasz najlepsze warunki do samodzielnej pracy oraz szanse na fascynującą i pełną wyzwań karierę. Do tego jako firma rodzinna działamy otwarcie i profesjonalnie, przywiązujemy dużą wagę do tego, żeby codzienna praca była źródłem radości. Wspieramy naszych pracowników - systemowo.

Do nowo tworzonego Działu Konstrukcyjnego, który będzie wspierał dynamiczny rozwój firmy poszukujemy osób
na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Po okresie wdrożenia w centrali w Bielefeld (Niemcy) powierzymy Ci różnorodne zadania:

  • projektowanie systemowe układu nośnego i obudowy budynku
  • projektowanie systemowe i wykonawcze lekkich metalowych dachów i fasad
  • projektowanie systemowe konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych
  • integrację systemów Goldbeck i optymalizację rozwiązań projektowych
  • tworzenie rysunków konstrukcyjnych, list materiałowych i planów montażowych
  • uzgodnienia techniczne i koordynację z innymi projektantami, oddziałami i zakładami produkcyjnymi Goldbeck oraz z zespołami realizacyjnymi na budowach

Twój indywidualny profil:

  • ukończone studia techniczne na kierunku konstrukcje budowlane
  • idealny kandydat posiada już pewne doświadczenie w branży projektowej budownictwa stalowego i/lub żelbetowego prefabrykowanego
  • znajomość obsługi oprogramowania CAD
  • znajomość i umiejętność stosowania aktualnych norm
  • zaangażowanie, umiejętność rozmowy i pracy w grupie
  • dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca kilkumiesięczny wdrożeniowy okres pracy w niemieckim zespole w centrali firmy
Oferujemy:
  • stabilną pracę w solidnej firmie o uznanej na rynku budowlanym renomie
  • program wdrożeniowy i szkoleniowy w centrali firmy w Bielefeld
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
  • stały rozwój zawodowy, szkolenia i poznawanie najnowszych technologii
  • możliwość współuczestniczenia w powstawaniu dużych obiektów realizowanych przez lidera w segmencie przemysłowym i magazynowym rynku budowlanego
  • atrakcyjne wynagrodzenie, pakiety ubezpieczeń zdrowotnych i dodatkowe bonusy socjalne
  • wraz z rozwojem firmy szansa na awans; osoby na stanowiska kierownicze są wyłaniane są spośród naszych szeregów
  • atmosferę pracy firmy rodzinnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Goldbeck sp. z o.o. z siedzibą w Komornikach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się