Logo Pracuj.pl

Młodszy Projektant

PIT-RADWAR S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Krakowska 64

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac produkcyjnych i procesów technologicznych w zakresie zasilaczy do lamp mikrofalowych
  • wytwarzanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej nowych opracowań i innych wyrobów działu
  • udział przy realizacji prac B+R w ramach nowych projektów oraz opracowywaniu wymaganej dokumentacji
  • montaż mechaniczny i elektryczny podzespołów i bloków
  • monitorowanie rozwoju nowych konstrukcji, materiałów i technologii

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: elektronika lub pokrewny
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku projektanta, zapraszamy również do aplikowania osoby bez doświadczenia
  • znajomość rysunku technicznego oraz oprogramowania do projektowania układów elektronicznych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość Altium Designer

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • pracę wśród profesjonalistów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

PIT-RADWAR S.A. jest jednym z czołowych dostawców urządzeń z zakresu elektroniki profesjonalnej dla Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej.

Spółka, od kilkudziesięciu lat prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie radiolokacji, radioelektronicznych systemów rozpoznania, systemów automatyzacji i wspomagania dowodzenia oraz powiązanych z nimi systemów uzbrojenia, zwłaszcza przeciwlotniczego. Produkty PIT-RADWAR S.A. znajdują się na uzbrojeniu wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP a także na wyposażeniu armii zagranicznych.

PIT-RADWAR S.A. obsługuje pełny cykl dostaw wyrobów od określenia wymagań, poprzez prace badawczo-rozwojowe, prace projektowe, produkcję aż do wsparcia logistycznego oferowanego użytkownikom.

Stały rozwój, poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, wysoko kwalifikowana kadra pracownicza, wykorzystywanie najnowszych osiągnięć nauki i techniki pozwalają Spółce stale poszerzać ofertę i dostarczać nowoczesne, unikalne rozwiązania w pełni dostosowane do współczesnych, wciąż wrastających wymagań odbiorców.

PIT-RADWAR S.A. należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Młodszy Projektant, Krakowska 64, Wrocław