Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Projektant

DWU ENGINEERING POLSKAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie projektów technicznych w oparciu o wcześniejsze projekty referencyjne, opracowywanie i modelowanie detali, wykonywanie zestawień i layoutów, w tym list materiałowych, oraz rysunków warsztatowych przy użyciu oprogramowania CAD (Autodesk Inventor, Autodesk Mechanical (AutoCAD), Autodesk Vault i in.)

  • opracowywanie dokumentacji wykonawczej projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną i wymaganiami norm

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie techniczne (ogłoszenie kierowane jest do absolwentów wydziału Mechanicznego lub Mechaniczno-Energetycznego)

  • ugruntowana wiedza z zakresu mechaniki i fizyki

  • umiejętność projektowania w programach AUTOCAD i INVENTOR

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku konstruktora/projektanta

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • dyspozycyjność w zakresie cyklicznych wyjazdów służbowych

  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i w otoczeniu doświadczonej kadry inżynierów

  • dogodną lokalizację pracy

  • pakiet opieki medycznej oraz Multisport

DWU ENGINEERING POLSKA

DWU ENGINEERING POLSKA - biuro projektowe branży mechanicznej realizujące projekty maszyn i urządzeń dla przemysłu hutnictwa stali i metali nieżelaznych, związane z koncernem Danieli – światowym liderem w projektowaniu i wytwarzaniu maszyn i urządzeń dla przemysłu hutniczego, poszukuje:

ABSOLWENTÓW KIERUNKÓW INŻYNIERSKICH NA STANOWISKO: Młodszego Projektanta.

Miejsce pracy: biuro inżynieryjno-techniczne we Wrocławiu

Przewiń do profilu firmy