Młodszy Przedstawiciel Handlowy

  • Koszalin, Darłowo, Sławno, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2017-11-15
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 2017-12-15)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).
Miejsce pracy: Darłowo, Koszalin, Sławno

Opis stanowiska:

  • Dbałość o właściwą ekspozycję i ułożenie towaru u klientów zgodnie z firmowymi standardami,
  • Koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w sklepach (m.in. kontrolowanie standardów merchandisingowych, programów i akcji trade marketingowych),
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (krótko oraz długoterminowych) u klientów detalicznych oraz w sieciach lokalnych,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • Poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie odbiorców detalicznych,
  • Obserwacja oraz analiza rynku, prezentacja trendów i przedstawianie propozycji działań sprzedażowych.

Wymagania:

  • Motywacja do pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Zaangażowanie oraz chęć nauki,
  • Umiejętność długofalowego zarządzania relacjami oraz negocjacji,
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Mile widziane: doświadczenie pracy w organizacji FMCG, wiedza z zakresu standardów merchandisingowych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego,
  • Ścieżkę kariery na stanowisku sprzedażowym oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • Narzędzia pracy: smartfon, samochód, palmtop, internet,
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie i inne benefity,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
bottom

Administratorem danych jest CEDC International Sp. z o.o. z siedzibą w Oborniki Wlkp 64-600, Kowanowska 48 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się