Oferta pracy

Młodszy Przedstawiciel Handlowy dla projektu Amica

PMT Services Sp. z o.o. Sp. K.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna

PMT – agencja marketingowa z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku, oferująca kompleksowe usługi wspierające sprzedaż, poszukuje dla naszego Klienta:

Amica - lidera sprzedaży artykułów AGD na polskim rynku osób do pracy na stanowisko: Młodszy Przedstawiciel Handlowy.

Region: woj. warmińsko-mazurskie i okolice.

Miasta:

• Olsztyn,

• Toruń,

• Grudziądz.

Twój zakres obowiązków

  • współpraca i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami w branży RTV-AGD,

  • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy,

  • planowanie i realizacja działań promujących sprzedaż u Klientów,

  • analizowanie rynku,

  • logistyka materiałów POS.

Wymagania pracodawcy

  • zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • znajomość obsługi komputera (MS Office),

  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży RTV-AGD.

Pracodawca oferuje

  • pracę z możliwością rozwoju w firmie o ogólnopolskim zasięgu,

  • wdrożenie i system szkoleń produktowo-sprzedażowych,

  • pakiet benefitów,

  • duży zakres samodzielności,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon).