Logo Pracuj.pl

Młodszy Przedstawiciel Handlowy ds. monitoringu

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Aleksandrów Łódzki
    Aleksandrów Łódzki, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych klientów
  • Aktualizowanie bazy Klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Praca biurowo-terenowa
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość
  • Chęć rozwoju w sprzedaży i handlu
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • Własny samochód – warunek niezbędny (zwracamy koszty paliwa)
  • Wysoka kultura osobista
  • Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy

  • Umowę o pracę po krótkim okresie próbnym lub inną, wybraną formę zatrudnienia
  • Możliwość awansu na stanowisko Przedstawiciela Handlowego oraz rozwoju dzięki szkoleniom produktowym i sprzedażowym,
  • Wsparcie doświadczonego handlowca
  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań
  • Serdeczną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
  • Pakiet szkoleń
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy

Młodszy Przedstawiciel Handlowy ds. monitoringu, Aleksandrów Łódzki