Oferta pracy

Młodszy Przedstawiciel Handlowy ds. Monitoringu

Solid Security Sp. z o.o.

  • Brzeziny

    Brzeziny, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Przedstawiciela Handlowego w realizacji zadań związanych ze sprzedażą produktów i usług będących w ofercie firmy

  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych zamówień

  • Budowanie bazy Klientów

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i otwartość

  • Chęć rozwoju w sprzedaży i handlu

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

  • Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

  • Własny samochód (do możliwości użytku służbowego) – zwrot kosztów paliwa

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego i prowizyjnego

  • Elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca B2B)

  • Możliwość awansu na stanowisko Przedstawiciela Handlowego oraz rozwoju dzięki szkoleniom produktowym i sprzedażowym

  • Wsparcie doświadczonego handlowca

  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań

  • Serdeczną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników