Ta oferta pracy jest nieaktualna od 575 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 26.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    JEŚLI:
    • Kieruje Tobą ciekawość i chęć rozwoju;
    • Lubisz spotykać nowych ludzi i ambitne cele pobudzają Cię do działania;
    • Masz energię i zapał do nauki;
    • Konsekwentnie i z determinacją dążysz do celu;
    • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

    Dołącz do Programu Przygotowującego Przedstawicieli Handlowych MAKRO

    CZEKA NA CIEBIE:

    • 3 miesięczny program przygotowujący Cię do zawodu Przedstawiciela Handlowego MAKRO;
    • Warsztaty z profesjonalistami zwiększające Twoje umiejętności sprzedażowe;
    • Umowa o pracę oraz motywujący system premiowania;
    • Ambitne wyzwania zawodowe i otwarte ścieżki kariery;
    • Bogaty pakiet socjalny i atrakcyjne korzyści dodatkowe;
    • Doświadczenie pracy w jednej z czołowych, globalnych firm handlowych (Metro Group).

    TWOJE GŁÓWNE ZADANIA PO POZYTYWNYM ZAKOŃCZENIU PROGRAMU:

    • Opieka nad klientami i budowanie długotrwałej współpracy;
    • Realizacja celów sprzedażowych;
    • Przyjmowanie zamówień;
    • Pozyskiwanie nowych klientów.

    Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wybierz przycisk Aplikuj na dole strony.

    MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

    Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makrokariera.pl