Oferta pracy

Młodszy Przedstawiciel Handlowy (k/m)

CEDC InternationalO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o właściwą ekspozycję i ułożenie towaru u klientów zgodnie z firmowymi standardami i wytycznymi, które Ci przekażemy

  • koordynacja i prowadzenie działań promocyjnych w sklepach (m.in. kontrolowanie standardów merchandisingowych, programów i akcji trade marketingowych)

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych (krótko oraz długoterminowych) u klientów detalicznych oraz w sieciach lokalnych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami, odpowiadanie na ich pytania oraz potrzeby

  • poszukiwanie oraz aktywne pozyskiwanie odbiorców detalicznych

  • obserwacja oraz analiza rynku, prezentację trendów i przedstawianie własnych propozycji działań sprzedażowych

Nasze wymagania

  • posiadasz min. roczne doświadczenie pracy w organizacji FMCG i wiedzę z zakresu standardów merchandisingowych

  • posiadasz prawo jazdy kategorii B

  • cechuje Cię zaangażowanie oraz chęć nauki

  • lubisz rozmawiać z innymi i potrafisz budować relacje z klientami

  • potrafisz dobrze organizować swoją pracę

  • zależy Ci na rozwoju osobistym i pracy w firmie, która dba o przyjazną atmosferę pracy

To oferujemy

  • praca u lidera na rynku

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • szeroki zakres szkoleń

  • narzędzia pracy (samochód i telefon)