Oferta pracy

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Avere Sp. z o.o.O firmie

  • Elektronowa 5
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Avere Sp. z o.o.

Elektronowa 5

Łódź

Jeśli zaczynasz swoją drogę zawodową, jesteś komunikatywny  i masz predyspozycje do pracy w dziale handlowym, to Firma Avere Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, oficjalny dystrybutor Avery Dennison, Novexx - światowej klasy dostawców rozwiązań do znakowania i identyfikacji produktu poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa i pozyskiwanie kontrahentów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowanie ofert handlowych
  • troska o wizerunek firmy i udział w budowaniu marki
  • raportowanie wyników aktywności handlowej

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • motywacja i chęć do nauki (oferta produktowa, techniki sprzedaży)
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (w miarę łagodzenia obostrzeń epidemicznych)
  • dobra samoorganizacja i zarządzanie czasem własnym
  • motywacja w działaniu i odpowiedzialność w podejmowaniu decyzji,.
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełnym etacie
  • wynagrodzenie zasadnicze z premią podstawową - 4000 brutto
  • wynagrodzenie dodatkowe związane z wynikami sprzedaży
  • Szkolenie stanowiskowe
  • narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy segmentu C)
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym awansu.
  • dobrą atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy