Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

GreenMax

umowa o pracę
6 5007 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Praca obejmuje aktywną obsługę klienta

  • Profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż

  • Przeprowadzanie audytów oraz dobór urządzeń

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

  • Tworzenie siatki kontaktów oraz poleceń

  • Realizowanie wyznaczonych celów

Nasze wymagania

  • Łatwość w budowaniu relacji opartej na zaufaniu

  • Dyspozycyjność czasowa

  • Samodyscyplina i silna motywacja do pracy

  • Pełne zaangażowanie, sumienne wykonywanie obowiązków

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Mile widziane

Doświadczenie z zakresu sprzedaży ekologicznych systemów grzewczych oraz odnawialnych źródeł energii.

To oferujemy

  • Unikalny, ekologiczny, wartościowy produkt

  • Wyjątkowo atrakcyjny system prowizyjny

  • Premie motywacyjne, cykliczne oraz okresowe

  • Pełne szkolenie techniczne

  • Pełne szkolenie sprzedażowe

  • Regularne szkolenia uzupełniające

  • Przejrzyste i atrakcyjne warunki współpracy

  • Bezpośrednie wsparcie merytoryczne

  • Praca w stabilnej firmie

  • Brak sufitu finansowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • ryczałt na paliwo

  • szeroki zakres szkoleń

  • nowoczesne narzędzia pracy

GreenMax

GreenMAX jest czołową polską firmą, specjalizującą się w ekologicznych systemach grzewczych oraz odnawialnych źródłach energii. Już od ponad sześciu lat dostarczmy naszym Klientom starannie wyselekcjonowane rozwiązania czołowych, sprawdzonych producentów branży.

Dysponujemy stałą załogą zaangażowanych specjalistów, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby dostarczać naszym klientom nowoczesnych i trwałych rozwiązań, idealnie dopasowanych do ich potrzeb i możliwości.

Nasz dział dofinansowań, skutecznie organizuje wszystkie formalności. Posiadamy wyjątkowo korzystne formy finansowania, umożliwiające wykonania inwestycji bez angażowania własnych środków.

Na rynku wyróżnia nas dokonała obsługa po montażowa. Prowadzimy klienta poprzez proces od podpisania umowy, dostawy produktów, montaż i końcowego uruchomienie aż do otrzymania dofinansowania. Zawsze w sposób precyzyjny i zaplanowany.

Naszą misją jest uświadamianie społeczeństwa o stanie zanieczyszczeń powietrza w naszym kraju. Jesteśmy dumni z faktu, że oferowane przez nas usługi przyczyniają się do poprawy zdrowia naszych klientów, ich najbliższego otoczenia, a w szerszej skali całego kraju.

Przewiń do profilu firmy