Logo Pracuj.pl

Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów firmowych,
  • przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie zamówień,
  • organizacja spotkań biznesowych i negocjacje handlowe,
  • aktualizowanie i poszerzanie bazy Klientów.

Nasze wymagania

  • rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia,
  • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • niekaralność,
  • umiejętność utrzymywania dobrych oraz długotrwałych relacji,
  • własny samochód (zwrot kosztów paliwa).

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia dostosowaną do Twojej sytuacji (umowa o pracę, umowa zlecenie lub współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą),
  • cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych oraz proces coachingowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z motywacyjnym systemem premiowym i prowizyjnym,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Solid Security Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Należymy do grupy powiązanych ze sobą, wyspecjalizowanych spółek, które świadczą usługi we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Młodszy Przedstawiciel Handlowy, Opole